Vše skladem a odeslání ihned, dopravné 65 Kč do 7000 Balíkoven

Už nehledejte, u nás se oblečete do merina od hlavy až k patě!

 


 

VitaSport.cz - běžecká speciálka na běžecké boty, běžecké oblečení a merino prádlo. Běžecký obchod a e-shop s osobním odběrem v Ústí nad Labem, případně dle dohody i na závodech. Specializujeme se na výrobky z merino vlny, která hřeje, i když je vlhká. V naší nabídce naleznete běžecké boty SALMINNG, MIZUNO a INOV-8 včetně doplňků, sportovní funkční oblečení SALMING a CRAFT, české merino oblečení LASTING, JITEX a SENSOR, norské merino DEVOLD, české doplňky stravy NÁSTROJE ZDRAVÍ a UNIOS PHARMA, dále je v nabídce i česká ekodrogerie na sportovní a merino oblečení YELLOW & BLUE a další produkty pro Váš sport a aktivní čas.  Přinášíme výrobky i z alternativních přírodních materiálů - merino a modal. Funkční prádlo (termoprádlo) s plochými švy je nejen funkční, ale i velmi elegantní a přirozeně slušivé. Do budoucna bychom rádi nabídku merino oblečení ještě rozšířili. Upřednostňujeme české výrobce, které tímto rádi podpoříme. Jejich merino výrobky jsou kvalitní a velmi žádané.

 

Co je funkční prádlo?

Funkční prádlo neboli termoprádlo zabraňuje v chladné prostředí podchlazení organismu, v teplejším období nebo při halových aktivitách naopak vede k pocitům evokujícím mírné ochlazení bez nepříjemného pocitu mokrého, potem prolitého, lepícího se oblečení. Funkční prádlo uchovává organismus v tzv. energetické pohodě. Energetická pohoda pomáhá chránit organismus před běžnými nemocemi z nachlazení, záněty ledvin a močových cest, bolestmi zad a dalšími nemocemi plynoucími z oslabení imunity.


Materiály použité na funkční prádlo:

 

- Vlna Merino - přírodní materiál:

jemná na omak, prodyšná a elastická, odvádí pot, má výborné termoregulační schopnosti (v zimě hřeje, v létě chladí), samočisticí efekt (včetně pohlcování pachu), vysoký UV faktor, antibakteriální a antialergické účinky.

 

- Modal - přírodní materiál:

celulózové vlákno vyrobené ze dřeva podobné viskóze. Modal se praním nepoškozuje, je měkký, hladký, pružný, pevný, lesklý, s dobrým odvodem vlhkosti, příjemný při nošení.

 

- Polypropylen:

nejlehčí z materiálu používaných ve funkčním prádle, téměř nulová nasákavost a tepelná vodivost, odolnost proti plísním a bakteriím, je nealergický, ve spojení s vhodnou úpletovou strukturou je základem odvodu tělesného potu a dobrého pocitu při nošení.

 

- Elastan:

zajišťuje větší pružnost úpletu a tvarovou stálost.

Solex Agro  - léčivé přípravky z Ruska a okolí (masti, tinktury, mumio, byliny, ...)

Sonett - ekodrogerie