AKCE - na vybrané modely MIZUNO sleva 30% a na všechny modely INOV-8 sleva 20-44%!!!


 

VitaSport.cz - běžecké boty a běžecké oblečení. Specializujeme se na české merino, které hřeje, i když je vlhké. V naší nabídce naleznete běžecké boty SALMING , MIZUNO a INOV-8 včetně doplňků a batohů, sportovní funkční oblečení SALMING, CRAFT a české výrobky zn. LASTING, JITEX, SENSOR, NÁSTROJE ZDRAVÍ, UNIOS PHARMA, YELLOW & BLUE, ... - sportovní textil a oblečení, termoprádlo, ponožky, doplňky, prací prostředky na funkční a sportovní textil, doplňky stravy, ... Přinášíme výrobky i z aternativních přírodních materiálů - merino a modal. Funkční prádlo (termoprádlo) s plochými švy je nejen funkční, ale i velmi elegantní a přirozeně slušivé.

 

Co je funkční prádlo?

Funkční prádlo neboli termoprádlo zabraňuje v chladné prostředí podchlazení organismu, v teplejším období nebo při halových aktivitách naopak vede k pocitům evokujícím mírné ochlazení bez nepříjemného pocitu mokrého, potem prolitého, lepícího se oblečení. Funkční prádlo uchovává organismus v tzv. energetické pohodě. Energetická pohoda pomáhá chránit organismus před běžnými nemocemi z nachlazení, záněty ledvin a močových cest, bolestmi zad a dalšími nemocemi plynoucími z oslabení imunity.


Materiály použité na funkční prádlo:

beran-merino.jpg

 

Vlna Merino - přírodní materiál:

jemná na omak, prodyšná a elastická, má výborné termoregulační schopnosti (v zimě hřeje, v létě chladí), schopnost odvádět pot, samočistící efekt (včetně pohlcování pachu), vysoký UV faktor, antibakteriální a antialergické účinky.

 

 

 

 

 

Modal - přírodní materiál:

celulózové vlákno vyrobené ze dřeva podobné viskóze. Modal se praním nepoškozuje, je měkký, hladký, pružný, pevný, lesklý, s dobrým odvodem vlhkosti, příjemný při nošení.

 

Polypropylen:

nejlehčí z materiálu používaných ve funkčním prádle, téměř nulová nasákavost a tepelná vodivost, odolnost proti plísním a bakteriím, je nealergický, ve spojení s vhodnou úpletovou strukturou je základem odvodu tělesného potu a dobrého pocitu při nošení.

 

Elastan:

zajišťuje větší pružnost úpletu a tvarovou stálost.

Solex Agro  - léčivé přípravky z Ruska a okolí (masti, tinktury, mumio, byliny, ...)

Sonett - ekodrogerie