Dopravné do více než 5300 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

SALMING běžecké boty, oblečení, batohy - SLEVA 10-29 % -> Road

SALMING GREYHOUND Men (Black/New Orange) - pánské běžecké boty Road 

Vaše cena:
Běžná cena:3 999,00 Kč
Ušetříte - sleva:10% / 400,00 Kč
Obuv pánská Salming:

Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

PŘI OSOBNÍM ODBĚRU BĚŽECKÉ PONOŽKY ZDARMA!

Dosud nejtlumenější a nejpohodlnější silniční model, který jsem kdy uvedli na běžecký trh. To jsou Salming Greyhound, náš nejnovější vklad do nabídky objemové silniční obuvi. Vhodné pro nabíhání dlouhých vzdáleností po tvrdém povrchu nebo pro těžší běžce.

Doprava po ČR zdarma.

Typ běžecké boty silniční objemové
Kolekce 2021
Dle pohlaví muži
Drop 6 mm
Hmotnost 278g (UK 8)

PODRÁŽKA
o 25% odolnější než dosud nejodolnější podrážka na jakékoliv naší botě.
vyvinuta naší dlouhodobým partnerem, společnost VIBRAM – jedním ze světových lídrů v oblasti sportovních podrážek
design/konstrukce podrážky je hladký s minimalizovaným vzorkem, který však poskytuje perfektní trakci za sucha i mokra na silnici nebo jiném pevném a hladkém podkladu

TLUMENÍ
tvořeno nejnovější směsí Recoil PLUS, která nabízí o neskutečných 20% vyšší návratnost energie (v porovnání se standardními materiály, které užíváme)

SVRŠEK
méně může být někdy více, a proto je svršek modelu Greyhound velmi jednoduchý jak na pohled, tak co se funkčnosti týče
tvoří ho velmi lehká tří vrstvá konstrukce, která poskytuje chodidlu dostatek opory, a zároveň poskytuje skvělý komfort a výtečnou prodyšnost
jazyk boty je spíše tenčí, a díky jeho délce a šířce skvěle obepíná celý nárt

POUŽITÉ TECHNOLOGIE
3 Layer Construction
Pokud máte s botami naběhat stovky kilometrů, je potřeba, aby byly nejen odolné a pohodlné, ale též aby nohu držely spolehlivě na svém místě. U modelu Greyhound využíváme jednoduché 3-vrstvé konstrukce, která nabízí přesně to, co od objemové silniční boty očekáváte.

TGS 62/75°
Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čáro u jsou boty naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 zajišťuje, že se bota ohýbá přesně v tom správném místě tak, aby stimulovala přirozené laterální a předozadní pohyby chodidla.

RECOIL™ Plus Midsole
Nově vyvinutý materiál používaný tvoří tlumení boty v mezipodešvi. Oproti klasické EVA pěně lépe absorbuje negativní síly při dopadu a naopak umí lépe využít energie vynaložené do odrazu.

Heelcup
Patní košíček u našich bot je vyvinut tak, aby nezvyšoval váhu bot, ale zároveň plnil svou funkci, kterou je stabilizovat a fixovat chodidlo v botě.

Toe Box
Oblast špičky je rozšířena a poskytuje tak mnohem více možností pohybu přední části chodidel a tím podporuje jejich přirozenější a více efektivnější pohyb z biomechanické perspektivy.
Drop 6mm
Model Greyhound má sklon podrážky mezi patou a špičkou 6mm. Ten umožňuje přirozený běžecký postoj a správný náklon těla při běhu.

Vibram Outsole
Podrážka bot je vytvořena za směsi materiálů od značky Vibram – světové jedničky v oblasti výroby podrážek bot s více jak 75 let tradice. Vibram podrážka použitá u modelu Greyhound je velice odolná proti oděru, a nabízí ideální trakci se sucha i mokra na silnici a ostatních tvrdých površích. 

« zpět