Právě naskladněny novinky z MERINA od Sensoru a nyní čekáme na Lasting

SALMING běžecké boty -> Road

SALMING MILES Lite Women (Black/Pink) - dámské běžecké boty Road 

Vaše cena:
Běžná cena:2 999,00 Kč
Ušetříte - sleva:10% / 300,00 Kč
Obuv dámská Salming :

Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

PŘI OSOBNÍM ODBĚRU BĚŽECKÉ PONOŽKY ZDARMA!

Návrat modelu Salming Miles Lite do naší nabídky byl velmi dobře hodnocen. Tato silniční objemová bota s jedinečně zpracovaným tlumením a perfektně reagujícím svrškem může být výbornou volbou pro pohodlné nabíhání dlouhých vzdáleností pro tvrdém povrchu.

Doprava po ČR zdarma.

Typ běžecké boty silniční objemové
Kolekce 2019
Dle pohlaví ženy
Drop 4 mm
Hmotnost 205g (UK 6,5)

POUŽITÉ TECHNOLOGIE
Heelcup
Patní košíček u našich bot je vyvinut tak, aby nezvyšoval váhu bot, ale zároveň plnil svou funkci, kterou je stabilizovat a fixovat chodidlo v botě.

1 Layer Construction
Jednovrstvý svršek modelu Miles Lite je velmi pohodlný, nohu skvěle obepíná a jeho největší doménou je nízká váha.

Torsion Efficiency Unit™
Torsion Efficiency Unit™ je technologie, která citlivě podporuje stabilitu boty. Tato jednotka je umístěna v podrážce tak, aby nebyla omezující, ale naopak maximálně podpořila efektivitu běhu.

TGS 62/75°
Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čáro u jsou boty naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 zajišťuje, že se bota ohýbá přesně v tom správném místě tak, aby stimulovala přirozené laterální a předozadní pohyby chodidla.

Toe Box
Oblast špičky je rozšířena a poskytuje tak mnohem více možností pohybu přední části chodidel a tím podporuje jejich přirozenější a více efektivnější pohyb z biomechanické perspektivy.

RECOIL™ Midsole
Nově vyvinutý materiál používaný jako součást tlumení boty v mezipodešvi. Oproti klasické EVA pěně lépe absorbuje negativní síly při dopadu a naopak umí lépe využít energie vynaložené do odrazu.

Drop 4mm
Model Miles Lite má sklon podrážky mezi patou a špičkou 4mm. Ten umožňuje přirozený běžecký postoj a správný náklon těla při běhu. Je to nejmenší drop, který u našich bot používáme.


« zpět