Naskladněny novinky z merino vlny, sukně a vesty české značky SENSOR

DOPLŇKY STRAVY - vitamíny, minerály, zelené potraviny, SuperFoods, ...

DELIBUTUS RAW Konopný protein 500g 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:

50% bílkovina velmi vysoké nutriční hodnoty, která je navíc 100% vegan. Představuje kompletní zastoupení všech aminokyselin, dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Díky těmto vlastnostem se jedná o dokonalý doplněk vaší výživy a doplněk vhodný pro sportovce. Česká konopná manufaktura DELIBUTUS.

Snímek obrazovky 2015-03-20 v 15.29.18

Je získáván rozmělněním semínek rostlin cannabis sativa. Neobsahuje THC (aktivní složka marihuany), tudíž nemá žádný vliv na lidskou psychiku.

Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména lidé věnující se silovým sportům, kteří potřebují kvalitní výživu na tvorbu svalové hmoty.

Je v rostlinném světě výjimečný tím, že obsahuje 22 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, tedy nezbytných pro tělo. Je bohatý rovněž na vlákninu a obsahuje téměř dokonalou rovnováhu nenasycených mastných kyselin 3, 6 a 9.

Z nich kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulzů ve tkáních. Kromě toho, díky mírně zápornému náboji, napomáhají detoxikaci těla tím, že přivádí k povrchu těla (pokožka, střeva, plíce, ledviny) škodlivé látky.

Recept na „Proteinovou vášeň”: Promíchejte 2 lžičky konopného proteinu, 250 ml neživočišného mléka, 1 banán, hrst goji s 1 lžičkou spiruliny, chlorelly nebo mladé pšenice.

Figura do plavek s českými konopnými superpotravinami!

Ne. Nebudeme vám slibovat nesplnitelné – ani konopí neumí zařídit, že čím více jej jíte, tím více hubnete. Konopné superpotraviny vyrobené ze semínek dozrávajících v panenské přírodě Šumavy však výrazně pomáhají nastavit rovnováhu lidského metabolismu. Díky poměrům nenasycených mastných kyselin a obsahu dalších cenných látek je konopí řazeno mezi superpotraviny s vynikajícími nutričními vlastnostmi. Dna, snížená imunita, problémy se štítnou žlázou, zvýšené nutriční potřeby sportovců, ale i detoxikace organismu či optimalizace přijímaných tuků a jejich spalování jsou jen zlomkem oblastí, ve kterých je dobré sáhnout po zařazení konopí do jídelníčku. Příjem kvalitních tuků má velký vliv na mezibuněčnou komunikaci – díky tomu pomáhá konopí nastavit v lidském těle poměry, kde vše funguje, jak má. Tvorba svalové hmoty, správné spalování tuků, boj s volnými radikály, životní energie, ale i preventivní ochrana před rakovinovým bujením – zde konopí nachází své místo.

5 céček českých konopných superpotravin:

České – tím myslíme skutečně české. Konopí je pěstováno, zpracováváno, baleno a distribuováno v ČR. Podporuje místní ekonomiku, farmáře, hospodaření s půdou, zaměstnanost a nutno podotknout, že to vše při špičkové kvalitě. Zisk výrobce zůstává v ČR.

Čerstvé – není to žádný cestovatel po Zeměkouli. Z pole do skladu pro zpracování, ze zpracování do obalu, z obalu rovnou na pult. Ochutnejte rozdíl.

Citlivě zpracovávané – na prvním místě u nás stojí kvalita. Proto veškeré postupy zpracování jsou s maximálním zaměřením na kvalitu výsledného produktu. Vše je vyrobeno za studena, pro zachování veškerých cenných látek, chuti a aroma.

Chutné – konopný olej získal 2. místo v soutěži o nejlepší olej na veletrhu Cannafest 2015. Má jemnou oříškovou chuť a je velmi chutný, stejně jako semínka, ze kterých je vyráběn.

Celostní – zařazení konopných superpotravin do jídelníčku dostává principům celostního přístupu k lidskému tělu, kdy vše souvisí se vším. Pomáhá-li konopí nastolit rovnováhu organismu od trávení přes imunitu po zásobení cennými vitamíny a minerály, může tak pomoci se všemi možnými neduhy. Od plísní na nehtech přes Crohnovu chorobu a zimní chřipku až po deprese.

« zpět