Naskladněny novinky z MERINA od SENSORu a LASTINGu

DOPLŇKY STRAVY - vitamíny, minerály, zelené potraviny, SuperFoods, ...

NÁSTROJE ZDRAVÍ Suma extra 100kapslí á 400mg 

Vaše cena:
Běžná cena:390,00 Kč
Ušetříte - sleva:10% / 39,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Při stresu, únavě a borelióze.

Suma extra je keř původem z Jižní Ameriky, jehož kořeny se vyznačují mimořádnými účinky na lidské zdraví. Obsahují totiž řadu důležitých vitaminů a minerálů (A, B1, B2, E, K, železo, zinek, křemík, mangan, kobalt či vzácné germanium), vysoký podíl saponinů, rostlinné steroidy, 19 aminokyselin (včetně všech esenciálních), hormonům podobné rostlinné substance, beta sisterol a další vzácné látky. Pro své stimulační účinky a podporu imunity bývá suma dokonce přezdívána jako Brazilský žen-šen (ženšen).

Proti stresu a na imunitu

Suma extra patří mezi tzv. adaptogeny, což jsou látky s povzbuzujícími účinky, které omezují negativní dopady dlouhodobého stresu. Zmírňuje únavu (používá se dokonce i při chronickém únavovém syndromu), zlepšuje vitalitu, pomáhá mobilizovat energetické zásoby organismu. Výrazně podporuje imunitu, buněčnou regeneraci, působí protizánětlivě a pomáhá ničit viry a bakterie – účinná je zejména u nemocí horních cest dýchacích. Užívání sumy může být velmi prospěšné při onemocnění borelióza, zvláště pak v případě nepříjemných příznaků, které přetrvávají i po prodělané léčbě antibiotiky. Slibné jsou také výzkumy naznačující, že přispívá k vyšší odolnosti vůči působení EB viru, který může být příčinou mononukleózy či chronické únavy.

Zdravá sexualita a plodnost

Suma extra obsahuje rostlinné látky podobné hormonů a díky tomu působí příznivě při všech potížích spojených s hormonální nerovnováhou: podporuje mužskou i ženskou plodnost a sexuální zdraví (má mírné afrodiziakální účinky) a také přináší výraznou úlevu při menstruačních potížích a účinně odstraňuje problémy spojené s menopauzou.

Nejen pro zdravé srdce a klouby

Suma extra má i řadu dalších příznivých účinky na zdraví:

    * Pomáhá regulovat hladinu cukru a cholesterolu v krvi, a proto je vhodnou prevencí cukrovky a srdečně cévních onemocnění,
    * podporuje zdraví centrální nervové soustavy a regeneraci nervových buněk,
    * u sportovců přispívá k vyšší výkonnost a nárůstu svalové hmoty, a to bez negativních vedlejších účinků (k tomuto účelu ji využívají například ruští olympionici),
    * přináší úlevu při artróze a dalších problémech pohybového aparátu, pomáhá při zotavení po operacích a zraněních,
    * zlepšuje odolnost buněk vůči působení volných radikálů a pomáhá zpomalit stárnutí, zlepšit zdraví a a elasticitu pokožky.

Suma extra není vhodná pro děti, těhotné a kojící ženy. Při vážnějších onemocněních konzultujte její užití s lékařem.

Doporučené dávkování: 1 – 2 kapsle 2x denně.

Složení: Prášek ze sušených kořenů SUMA (pfaffia panicullata), rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza, vhodné pro vegetariány).

« zpět