Naskladněny novinky z merino vlny, sukně a vesty české značky SENSOR

DOPLŇKY STRAVY - vitamíny, minerály, zelené potraviny, SuperFoods, ...

ROSA Flavonoid komplex forte 120kapslí 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:

Flavonoid komplex (původní název Flavorosan) je produkt, který svým složením nemá na českém ani zahraničním trhu konkurenta. Vysoce účinný antioxidant, prevence degenerativních onemocnění. Zpomaluje stárnutí, zlepšuje paměťové funkce, zvyšuje tvorbu buněk a jejich obnovu po poškození radiací nebo chemicky, podporuje krvetvorbu.

LUTEIN, který je jako člen rodiny karotenoidů velice důležitým antioxidantem, zabraňuje peroxidaci tuků, která je značná jak v krevním séru, tak i v očích. LUTEIN se po vstupu do organismu a po vstřebání hromadí ve dvou oblastech očí: tzv. žlutém bodě (macula lutea) na sítnici (retina) a v oční čočce. V žlutém bodě oční sítnice mohou nastat cévní změny v důsledku působení volných radikálů, které mohou vést k degeneraci žlutého bodu. Chrání před diabetickou retinopatií (změny na sítnici oka způsobené cukrovkou), před šedým zákalem.

OPC extrakt vinné révy a extrakt z borůvek je podpora při zpomalení stárnutí, jako ochrana proti nádorovému onemocnění, při problémech s praskáním cévek a cévními potížemi, snižuje riziko vzniku křečových žil, působí proti předčasnému kornatění tepen, při senné rýmě a alergiích, při problémech s prostatou, při zpomalení vzniku diabetických komplikací, proti šedému a zelenému zákalu, udržuje pružnou pleť...

LYKOPEN je obsažen v čistém extraktu ze zralých červených rajčat. Je to vyvážený komplex lykopenových složek, které jsou zdrojem karotenoidů a dalších antioxidantů a má mimořádně vysokou účinnost v boji proti degenerativním onemocněním. LYKOPEN snižuje nebezpečí vzniku některých druhů rakoviny, zřetelně zpomaluje stárnutí prostatických buněk, a tím oddaluje vznik rakoviny. Vhodný také při ischemické chorobě srdeční, angině pectoris, poruchách srdečního rytmu, diabetu, zvýšení hladiny cholesterolu a tuků, zlepšení paměťových funkcí při demenci, jako prevence nádorů úst, hltanu, žaludku, tlustého střeva a konečníku.

CHLOROFYL se uplatňuje při tvorbě krve, zlepšuje její transportní přenašečovou kapacitu pro kyslík a zlepšuje metabolismus organismu. CHLOROFYL je látka s výrazným dezinfekčním účinkem, prokazuje význačné hojivé účinky. Působí protizánětlivě, zvláště u kožních chronických i akutních zánětů, u vředových procesů kůže a u zánětů nosohltanu. CHLOROFYL ničí plísně, kvasinky a některé typy virů a bakterií. Zlepšuje stav oběhové soustavy, zmírňuje funkční poruchy střev, podporuje funkci dělohy a hojení gynekologických zánětů (je nutné, aby přípravek používali oba partneři), má výrazný protiplísňový efekt.

BETA-GLUKAN napomáhá zlepšovat stav imunitního systému a urychlovat rekonvalescenci a rehabilitaci. Poskytuje ochranu buněk proti záření různého původu (rtg vyšetření, ozařování, radiační smog – počítače, mobilní telefony aj.) a konečně díky svému anti-aging efektu napomáhá zpomalovat stárnutí. Patří mezi velmi silné antioxidanty s mnohonásobně vyšší aktivitou vůči volným radikálům. Glukany jsou polysacharidy, které pomáhají vyživovat buňky imunitního systému organismu (mikrofágy, leukocyty, lymfocyty). Mikrofágy jsou buňkami první linie obranných reakcí našeho organismu, které neustále kolují všemi orgány s jediným cílem – najít a odstranit nežádoucí elementy, a tam jim právě pomáhají glukany, které stimulují mikrofágy k maximální aktivitě. BETA-GLUKAN upravuje činnost imunitního systému, a tím posiluje odolnost organismu, zmírňuje následky chemoterapie, radioterapie a dalších zdrojů záření, zvyšuje účinek antibiotik proti odolným bakteriálním kmenům, povzbuzuje kostní dřeň k produkci bílých krvinek. BETA-GLUKAN je látka aktivující činnost imunitního systému. Již 72 hodin po zahájení užívání plně mobilizuje imunitní systém a organismus může zahájit svoji bitvu s nemocí.

Dávkování: 1 kapsle 1xdenně (0 – 0 –1)

Složení denní dávky (1 kapsle): Lutein 16mg, OPC extrakt vinné révy 30mg, OPC extrakt z borůvek 30mg, lykopen 7mg, beta-glukan 96mg, mikrokrystalická celulóza (obal tobolky), sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu (barvivo), mikrokystalická vláknina (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka).

« zpět