Naskladněny novinky z merino vlny, sukně a vesty české značky SENSOR

DOPLŇKY STRAVY - vitamíny, minerály, zelené potraviny, SuperFoods, ...

ROSA Imurosan 180kapslí 

Cena:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 14 dnů
Množství:

Doplněk stravy určený k podpoře a ochraně imunitního systému. Posiluje imunitní systém, pohlcuje a odvádí z těla toxické látky, zlepšuje vstřebávání živin, preventivně pomáhá proti chorobám oběhové soustavy, zvláště vysokého krevního tlaku a s tím související choroby srdeční a infarktu myokardu. Pomáhá proti chronické únavě, příznivě působí na hemoroidy. 

IMUROSAN je složen z několika druhů vláknin a bakterií mléčného kvašení;

směs bifidobakterií a laktobacilů, které jsou tělu vlastní a svou přítomností příznivě ovlivňují střevní mikroflóru. Zabraňují přemnožení patogenních bakterií, které způsobují střevní onemocnění – průjmy – zejména po proběhlé léčbě antibiotiky. Tyto bakterie podporují správnou funkci trávicího traktu, zvyšují celkovou odolnost organismu proti infekcím

a zlepšují průběh atopických ekzémů, infekcí močových a dýchacích cest. Navozením rovnováhy ve střevní mikroflóře dochází ke zlepšení vylučování toxinů z organismu, snižuje se vstřebávání tukových látek ve střevě a hladina cholesterolu v krvi.

CHITOSAN má vysokou přirozenou vazebnou schopnost pro tukové látky. Je to přírodní vláknina, na kterou se ve střevě navážou tuky, a tím se zabrání jejich vstřebávání do krevního oběhu. Snížení resorpce tuků vede ke snížení krevní hladiny cholesterolu a triglyceridů.

Na chitosan navázané tukové látky jsou vyloučeny stolicí. Zvyšuje se tak objem stolice, zlepšuje se činnost tlustého střeva a odstraňování dalších zbytkových látek z těla.

PEKTIN je rozpustná vláknina, která přispívá ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

INULIN pomáhá zvyšovat odolnost celého organismu, blokovat růst škodlivých bakterií

a snižovat hladinu cholesterolu i dalších lipidových parametrů v krvi. Dále snižuje glykemický index potravy, a tím méně zatěžuje sekreci inzulinu. INULIN napomáhá vytvářet ideální životní podmínky pro bakterie Lactobacillus a bifidobakterie příznivých pro člověka

a optimalizovat tak jejich růst. V tlustém střevě selektivně stimuluje bifidobakterie, což má nejen mnoho příznivých zdravotních dopadů, ale pomáhá tím zajišťovat i zvýšení absorpce vápníku. Výzkumy odhalily, že INULIN pomáhá při eliminaci rakoviny tlustého střeva

a mutaci buněk. INULIN se nepřímo podílí na nepřetržitém boji proti střevním zánětům

i nádorovým onemocněním tračníku a jeho dostatečný příjem napomáhá při úpravě konzistence i pravidelnosti stolice. Pomáhá jak proti průjmovým onemocněním (zejména infekčním), tak je i účinným doplňkem proti zácpě.

Dávkování: 1 kapsle 3xdenně (1–1–1), při léčbě antibiotiky 2 kapsle 3xdenně 

Složení denní dávky (3 kapsle): Směs laktobacilů a bifidobakterií 540mg ( 50 000 000 mikroorganismů i s metabolity), chitosan 75mg, pektin 75mg, inulin 75mg, želatinová kapsle.

« zpět