Naskladněny novinky z MERINA od SENSORu a LASTINGu

DOPLŇKY STRAVY - vitamíny, minerály, zelené potraviny, SuperFoods, ...

UNIOS PHARMA ActiVin (silný přírodní antioxidant) 50mg 60kapslí 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:

Activin je přírodní extrakt z červeného hroznového vína Vitis vinifera, speciálně pěstovaného pro tento účel v Kalifornii, která obsahují koncentrované flavonoidy - silné antioxidanty /OPC - proanthocyanidiny/ a další biologicky aktivní flavonoidy. Svým účinkem je řazen mezi antioxidanty a působí silněji, než dosud známé antioxidanty jako je vitamin C, vitamin E a beta karoten. Pro udržení mladšího, zdravějšího a pružného těla, pro posílení imunity při nepříznivém počasí, infekčních ohroženích a smogovém období. Antioxidanty brání před následky znečištěného životního prostředí, nevhodné životosprávy nebo stresu. Antioxidanty rovněž brání rozvoji řady chronických stavů, zvláště jsou doporučovány v prevenci cévních postižení. V těle se udržuje asi 3 dny.

Vyjímečná účinnost – výtažek ze zrníček hroznů obsahuje „oligomeric proanthocyanidins“ /OPC/, které jsou čistou přírodní směsí bioflavonoidů s nejvyšší koncentrací až 95% těchto účinných látek. Tyto látky tvoří ten nejpřirozenější a nejúčinnější antioxidant doposud objevený. Jeho antioxidační kapacita je až 50x větší než vitamin C. Je ve vodě rozpustný, lehce biologicky dostupný, během několika minut po užití se rychle vstřebává a koluje v těle. Předpokládá se, že má možnost překročit krevní mozkovou bariéru a tím zabezpečovat antioxidační ochranu centrálního nervového systému. Váže se na kolagenní vlákna a způsobuje změnu v jejich uspořádání do mladistvější, nepoškozené struktury. Tímto procesem dochází k návratu elastičnosti a ohebnosti konektivní tkáně v těle.

Jak působí ActiVin - volné radikály, tzv. „agresivní molekuly“ škodí našim buňkám. Nacházejí se všude kolem nás. V potravě, vzduchu, vodě a představují i trvalý odpad látkové výměny. Jsou to nestabilní kyslíkové molekuly, které mají nepárový elektron, čímž se stávají agresivní a snaží se další elektron získat z jiných molekul. Poškozená molekula se tak stane také „radikálem“ a vytrhne sousední molekule opět jeden elektron. Nastává tak nebezpečná řetězová reakce. Tím dochází k poškození buněčných struktur, k narušení tkáně, orgánů, selhávání imunity, zdraví a vitality. Zabránit těmto nežádoucím účinkům pomůžou jen silné antioxidanty. Podle nejnovějších výzkumů je právě ActiVin tím nejsilnějším antioxidantem.

Zpomalte proces stárnutí – volné radikály vznikají po tělesné metabolizaci kyslíku a při vystavení těla určitým chemickým látkám, radiaci, slunečnímu záření, látkám znečišťujícím naše ovzduší, kouři z cigaret, určitým lékům, alkoholu, virům a bakteriím, parazitům a určitým tukům. Antioxidanty deaktivují volné radikály a zpomalují buněčné a tkáňové poškození a tím i stárnutí. Výtažek z hroznů díky vysoce účinným antioxidačním schopnostem dokáže posilovat tepny, žíly a působit proti ateroskleróze. Zabraňuje lomivosti kapilár. Zlepšuje krevní oběh a snižuje hustotu krve. Vazbou s kolagenem obnovuje pružnost a flexibilitu síly kloubů, kůže, arterií a jiných vodivých tkání. Pomáhá při vizuálních poruchách, včetně těch které se vztahují ke stáří a zlepšuje noční vidění. Zabraňuje tvoření hystaminů, které mohou snižovat imunitní funkce a zapřičiňovat alergie a astma. Má antimutagenní vlastnosti.

FRANCOUZSKÝ PARADOX  -  popis účinku /výzkum prováděný v USA/:

Příkladem silného účinku může může být tzv. "Francouzský paradox". Francouzi jedí těžká jídla, více kouří, méně cvičí a žijí déle. Francouzi žijí v průměru o 2,5 roku déle než Američané a mají o 40% méně infarktů a dalších chorob srdce, a to navzdory tomu, že jejich strava je poměrně bohatá na tuk /tučná masa a sýry jsou tradiční součástí národní kuchyně/, navíc kouření tam patří k oblíbeným rozmarům. Lékaři popisují tento jev jako Francouzský paradox a samozřejmě se snaží tuto záhadu rozluštit. Mnozí z nich nacházejí vysvětlení v červeném víně. Ano, je to právě červené víno. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi, působí na rozšiřování cév a navíc obsahuje značné množství flavonoidů - látek, které jsou ještě účinnějšími antioxidanty než vitamín E. Díky tomu jsou mu přisuzovány velmi příznivé účinky na lidský organismus. Activin navíc dodává do organismu antioxidační sílu flavonoidů bez alkoholu.

Účinky:

- chrání proti poškození jater
- snižuje akutní a chronické poškození sliznic zažívacího traktu
- obnovuje rovnováhu a příznivě ovlivňuje průběh některých onemocnění
- podporuje růst a životaschopnost normálních buněk, tím zpomalují proces stárnutí
- preventivně působí proti srdečně-cévním, nádorovým nemocem a při poruchách látkové výměny
- zlepšuje bakteriální fermentaci ve střevech a tím podporuje lepší vstřebávání minerálních látek
- podporuje krevní oběh, snižuje riziko křečových žil a zabraňuje usazování cholesterolu
- potlačuje zánětlivé reakce, snižuje náchylnost k trombózám a v některých případech dokáže rozpustit vzniklé sraženiny

Dávkování: 1-2 kasple denně.

Složení: 50 mg výtažku z červeného hroznového vína, nosič (fosforečnan vápenatý), stabilizátor (celulosa), kyselina stearová, nosič (stearan hořečnatý), látka protispékavá (oxid křemičitý), přírodní barvivo.

« zpět