Naskladněny novinky z MERINA od SENSORu a LASTINGu

DOPLŇKY STRAVY - vitamíny, minerály, zelené potraviny, SuperFoods, ...

UNIOS PHARMA Yucca + inulín 60kapslí 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:

Na začátku vědeckého zkoumání této rostliny byla skutečnost, že kmeny pouštních indiánů používají Yuccu k léčení prakticky všech chorob. Tito lidé se přitom dožívají výrazně vyššího věku než okolní populace, které rostlinu Yucca nepoužívaly.

Inulín je polysacharid, prebiotikum, tj. potrava pro probiotika. Napomáhá osídlení tlustého střeva správnými bakteriemi a podporuje správné vylučování. Stav tlustého střeva má zásadní vliv na imunitu a celkový stav organismu.

Při biochemické analýze bylo zjištěno, že Yucca obsahuje vysoké množství saponinů, které se v medicíně z mnoha důvodů příliš nepoužívají. Saponiny v Yucce jsou však poněkud jiného charakteru. Asi 40% z nich jsou terpenové ve vodě nerozpustné, ostatní tzv. stearanové jsou ve vodě rozpustné. Tyto saponiny mají vysokou čisticí schopnost a působí tak v organismu jako přírodní čisticí prostředek. Stearanové saponiny se vážou ve střevě s cholesterolem, se kterým tvoří nerozpustnou sloučeninu, která se ze střeva nevstřebává. Tím se podílí na snížení hladiny cholesterolu v krevní plasmě. Terpenové saponiny se vstřebávají do krevního oběhu a dostávají se do celého těla. Oba typy však mají stejnou vlastnost. Odstraňují z těla všechny patologické usazeniny. Vzhledem k tomu, že Yucca vyjma cholesterolu s ničím v organismu nereaguje, je možné ji i použít v kombinaci s jinými specifickými potravními doplňky. Proces očisty organismu začíná v trávicím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde se postupně snižuje hladina cholesterolu a tuků. Zvyšuje filtrační plochu ledvin a rovněž působí na odstranění ledvinových usazenin. Yucca působí i ve žlučových cestách a samotném žlučníku. Při infekci působí proti jejímu rozvoji. Yucca je specifický potravní doplněk, který se zcela ojedinělým způsobem může podílet na zkvalitnění dalšího života zejména středních a starších generací. Je třeba vzít v úvahu tu skutečnost, že Yucca není lék, ale přírodní specifický potravní doplněk, který působí v očistném procesu různě dlouho, podle stupně jeho zanesení. Prakticky to znamená, že pokud někdo nesprávnou životosprávou a dlouholetými stresy "vyrobil" ve svém organismu žlučníkové kameny, ledvinové kameny a poškození jater, může očekávat, že k požadované regeneraci dojde v časovém horizontu 2-3 let. Používání Yuccy, tedy saponinů k očistě našeho těla je nesmírně pohodlná, jednoduchá a univerzální prevence, která dokáže velmi zkvalitnit další život a o to především jde.

Indikace:
1) vhodná jako detoxikační (očistná) kůra - zbavuje organismus škodlivých látek
2) pročišťuje střevní trakt i cévní řečiště, působí zlepšené vstřebávání a trávení živin, vhodná u chorob zažívacího traktu
3) snižuje hladinu cholesterolu v krvi, cholesterol vychytává přímo ve střevě a vyloučí ho stolicí z těla
4) působí proti vzniku arteriosklerózy
5) snižuje krevní tlak
6) snižuje hladinu cukru v krvi - vhodná u diabetu
7) odstraňuje z těla usazeniny např. soli kyseliny močové - vhodná u léčení dny
8) zmírňuje záněty kloubů, i revmatické, působí proti bolesti u postižení páteřních plotének (vertebrogenní alg. syndrom)
9) působí proti vzniku metastáz - u onkolog. onemocnění vhodný doplněk léčby

Kontraindikace:
1) nepodávat u endoprotéz, u kardiostimulátorů, u transplantací
2) u diabetiků I. typu dávkovat opatrně, je nutno měřit denně glykémii

Upozornění: Nutno dodržovat pitný režim - vypít nejméně 2 litry tekutiny.

Dávkování: 2-4 kapsle denně

Složení: 300 mg yuuca prášek z dužiny kořene rostliny (juka, yucca schidigera), 150 mg inuíin (prebiotikum, vláknina z čekanky), želatinová kapsle.

NÁŠ TIP: Nejúčinnější a naprosto přírodní detoxikační prostředek za velmi příznivou cenu. Proto je yucca nedílnou součástí většiny detoxikačních kůr. Doba kúry je závislá na zdravotním stavu a měla by trvat alespoň 3 měsíce. Vyčistí prakticky vše, co nemá být v těle. Proto ji není možné užívat v případě endoprotéz, kardiostimulátorů, transplantací apd.

« zpět